New York Legal Separation Lawyer |Hoe u wettelijke scheiding kunt krijgen in NYS (2024)

 • Vraag een consult aan

New York Legal Separation Lawyer

U helpen bij het navigeren van juridische scheiding in New York

Mensen die uit moeilijke huwelijken willen, denken vaak dat hun enige optie is gescheiden.Maar voor sommige paren kan juridische scheiding een haalbare of tussenliggende oplossing zijn waarmee ze uit elkaar kunnen leven zonder hun huwelijk te beëindigen.Veel van de zorgen dat echtscheiding adressen kunnen worden aangepakt in een juridische scheiding.Het verschil is dat u nog steeds wettelijk getrouwd bent en zo blijft, zelfs als u besluit de overeenkomst te beëindigen, tenzij u stappen onderneemt om uw huwelijk te beëindigen door middel van scheiding.

In een juridische scheiding worden de rechten en plichten van elke persoon uiteengezet en kunnen ze door de rechtbank van New York worden afgedwongen als ze worden geschonden.Waarom zouden mensen kiezen voor juridische scheiding in plaats van te scheiden of gewoon uit elkaar wonen zonder een juridisch contract?Soms willen mensen de financiële en andere voordelen van getrouwd zijn niet opgeven, of weten ze misschien niet zeker of ze echt een scheiding willen.Met een juridische scheiding kunnen ze nog steeds uit elkaar leven, maar hun belangen en die van hun kinderen, als ze ze hebben, worden beschermd door de overeenkomst.

Als u niet langer bij uw partner wilt wonen en uw opties wilt overwegen, neem dan contact op met het advocatenkantoor van Levoritz om te leren of een juridische scheiding geschikt is voor u en uw gezin.Neem vandaag nog contact met ons op om een tijd te regelen om te spreken met een ervaren juridische scheidingsadvocaat in New York.

Reik vandaag uit

Strategische juridische richtlijnen leveren voor moeilijke gezinskwesties

… ..

Yonatan Levoritz, de oprichter van het advocatenkantoor, wordt goed erkend in juridische arena's van New York en onder tevreden cliënten voor de strategische vertegenwoordiging die hij biedt in huwelijkse en familierecht.Hij, en zijn hele team van zorgvuldig met de hand gekozen advocaten, hebben een uitgebreide achtergrond in het succesvol leiden van klanten in juridische scheiding, echtscheiding, inclusiefHigh-Asset scheidings en gerelateerde juridische gebieden.Wanneer u ons advocatenkantoor vertrouwt met uw zaak, kunt u altijd verwachten dat u gepersonaliseerde service- en gezond advies krijgt als we werken om een bevredigend resultaat voor u te bereiken.Aarzel niet om contact met ons op te nemen voor hulp bij uw juridische scheiding of andere zorgen van het familierecht.

Hoe u een juridische scheiding kunt krijgen in New York City

In tegenstelling totscheiding, de rechtbanken van New York verleen geen juridische scheidingen.Integendeel, een juridische scheiding is een vrijwillig schriftelijk contract dat wordt uitgevoerd tussen echtgenoten die de verantwoordelijkheden en rechten van elke partij definieert.Het wordt wettelijk bindend nadat beide partijen de overeenkomst vóór een notaris hebben ondertekend.Na notarisatie kan de overeenkomst worden ingediend bij de griffier van het graafschap waarin beide echtgenoten leeft.Als een van de partijen de voorwaarden van de overeenkomst schendt, kan de andere partij zich wenden tot de rechtbanken van New York om deze te handhaven.

Wat is opgenomen in een scheidingsovereenkomst in New York

Naast het bevatten van basisinformatie zoals uw namen, de datum waarop u getrouwd was en de datum die u van plan bent te scheiden (hoewel de overeenkomst niet bindend zal zijn tot de datum waarop deze is bekendgemaakt), kan uw overeenkomst, afhankelijk van uw situatie, zeer specifiek zijntermen gerelateerd aan het volgende:

 • Waar de scheidings echtgenoten zullen leven
 • WaarKinderen zullen leven
 • Visitatieschema's
 • Kinderbijslagen wie zal betalen voor buitenschoolse activiteiten en andere kosten
 • Beslissingen over het ouderlijk huis, auto's en andere eigendommen
 • OfEchtalsteunzal worden betaald en hoeveel
 • Die verantwoordelijk zijn voor verschillende schulden en rekeningen
 • Hoe spaarrekeningen, investeringen en andere gelden worden gesplitst of behandeld, evenals pensioenen, 401 (k) en andere pensioenrekeningen, indien van toepassing.

Krijg hulp van ons bekwame familierechtsbedrijf

Er zijn veel dingen om over na te denken bij het opstellen van scheidingovereenkomsten.Een advocaat kan u helpen na te denken over alle mogelijkheden om ervoor te zorgen dat alle zorgen worden aangepakt.Door uw overeenkomst zo grondig mogelijk te maken met betrekking tot uw financiële en voogdijregelingen, kan het ook het echtscheidingsproces minder stressvol maken als u besluit uw huwelijk te beëindigen.De voorwaarden van uw scheidingscontract kunnen worden gebruikt voor uw scheiding als de rechter het eens is.Als u hulp nodig hebt bij het opstellen van een overeenkomst of het hebben van een eerder opgestelde overeenkomst die wordt afgedwongen, neem dan vandaag contact op met ons advocatenkantoor.

Neem contact op met ons team

Hoe werkt een juridische scheiding in NY?Hier zijn antwoorden op veelgestelde vragen

Hierna volgen antwoorden op veelgestelde vragen over juridische scheiding.Neem voor uw unieke zorgen over hoe u legaal gescheiden kunt worden in New York, neemt contact op met ons advocatenkantoor in Manhattan op (718) 942-4004 of via onze online vorm om een consult te regelen.

 • Waarom zou u een juridische scheiding ingaan in plaats van een scheiding?

  Er zijn verschillende redenen waarom paren kunnen besluiten om een juridische scheidingsovereenkomst te sluiten in plaats van te scheiden.Soms wordt een juridische scheiding nagestreefd om het recht op socialezekerheidsuitkeringen, voordelen van veteranen, pensioenen of dekking in de gezondheidszorg te behouden.Voor sommige paren kan het zijn omdat ze geloven dat scheiding gemakkelijker is voor kinderen dan echtscheiding, wat al dan niet waar kan zijn, afhankelijk van de situatie.Of het paar kan gewoon niet zeker weten of ze klaar zijn voor echtscheiding en een juridische scheiding kan hen helpen ontdekken of ze dat wel of niet zijn.In sommige gevallen kozen mensen ervoor om legaal te scheiden in plaats van echtscheiding vanwege hun religieuze overtuigingen.

 • Is juridische scheiding een goed idee?

  Of wettelijke scheiding een goed idee is, hangt af van uw situatie.Zoals vermeld in het antwoord op de vorige vraag, kan het om financiële redenen een goed idee zijn en om echtgenoten tijd en afstand te laten ontdekken of ze echt uit elkaar willen zijn.Voor sommige mensen is het echter geen goed idee om financiële of juridische banden met hun echtgenoot te behouden.Juridische scheiding is meestal een slecht idee voor paren die antagonistisch tegenover elkaar zijn of wanneer huiselijk geweld een probleem is geweest.Omdat je nog steeds wettelijk getrouwd bent, kun je ook niet hertrouwen, dus als dat een doel is, dan is echtscheiding de enige keuze.Zodra onze advocaten uw unieke situatie begrijpen, kunnen we u helpen begrijpen of juridische scheiding al dan niet een goed idee voor u is.Neem contact op met het advocatenkantoor van Levoritz om een overleg met een gezinsadvocaat te regelen.

 • Is juridische scheiding duur?

  Als beide echtgenoten het eens zijn met betrekking tot juridische scheiding en de voorwaarden ervan, kan dit alleen de kosten van de archiveringskosten van de rechtbank inhouden, die momenteel $ 210 is in New York, en notarische openbare diensten.Als echtgenoten besluiten de overeenkomst te laten opstellen door een advocaat, die wordt aanbevolen vanwege de betrokken juridische complexiteiten, zullen de kosten stijgen om de voorbereidingstijd te verklaren.Wanneer echtgenoten het oneens zijn op voorwaarden, wordt het proces veel complexer omdat ze mogelijk advocaten moeten betrekken om namens hen te onderhandelen en ervoor te zorgen dat hun individuele rechten worden beschermd.Juridische scheiding in dit geval wordt aanzienlijk duurder, afhankelijk van de tijd die je heen en weer besteedt in het onderhandelingsproces.

 • Kan een juridische scheiding worden omgezet in een scheiding?

  Ja - als u de voorwaarden van de scheidingsovereenkomst hebt nageleefd en wilt dat de voorwaarden van uw scheiding hetzelfde zijn, kunt u een scheiding voor conversie indienen.Uw juridische scheidingsovereenkomst kan de basis vormen voor het scheidende oordeel.U moet een jaar of langer indienen na de datum waarop uw juridische scheiding begon.(Zie New YorkDRL 170.6.)

 • Wanneer begint en eindigt de juridische scheiding?

  Juridische scheiding begint wanneer beide partijen de scheidingsovereenkomst hebben genoteerd.Bij notarisatie wordt het wettelijk bindend.Zelfs als u al voorafgaand aan de overeenkomst uit elkaar hebt geleefd, wordt die tijd die wordt doorgebracht, niet beschouwd als onderdeel van de juridische scheiding totdat de overeenkomst van kracht is.U en uw partner kunnen ermee instemmen uw juridische scheiding op elk gewenst moment te beëindigen.Als u echter van plan bent om te scheiden, moet dit minstens een jaar op zijn plaats blijven.

 • Kun je legaal gescheiden zijn en in hetzelfde huis wonen?

  In het algemeen moeten echtgenoten die legaal gescheiden zijn in afzonderlijke huizen wonen.Er zijn echter gevallen geweest waarin de rechtbanken in New York juridische scheidingovereenkomsten hebben bevestigd, hoewel de partijen in hetzelfde huis woonden, omdat ze niet als echtgenoten leefden of seksuele relaties aangaan.Maar elke situatie is anders.U moet altijd ervaren juridisch adviseur krijgen als u overweegt om na een wettelijke scheiding in hetzelfde huis te wonen, omdat dit de overeenkomst onuitvoerbaar kan maken.

 • Kan ik daten als ik wettelijk gescheiden ben?

  Er is geen wet die zegt dat je niet kunt daten wanneer je legaal gescheiden bent.Of het nu al dan niet is, moet een persoonlijke beslissing zijn op basis van alle omstandigheden van uw situatie.Als u wettelijk gescheiden bent en op weg bent naar een scheiding, is dating waarschijnlijk geen probleem zolang dit geen invloed heeft op de voorwaarden van uw overeenkomst.Als uw wettelijke scheiding echter kan eindigen in verzoening, kan dit mogelijk persoonlijke problemen veroorzaken tussen u en uw echtgenoot, hoewel niet wettelijke.

… ..

Geen twee paren hebben dezelfde omstandigheden of doelen voor de toekomst.Zodra we over u, uw huwelijk en uw gezin hebben leren kennen, zullen we raad geven die is afgestemd op uw individuele omstandigheden.

Meer informatie over juridische scheiding als alternatief voor echtscheiding door te spreken met een ervaren advocaat.Onze gezinsadvocaten van het advocatenkantoor van Levoritz hebben voor veel cliënten met succes onderhandeld, opgesteld en gehandhaafd en gehandhaafd.Bel ons op (718) 942-4004.

Neem contact met ons op

… ..

Vul het onderstaande formulier in om ons te laten weten hoe we u kunnen helpen.Ons team zal contact opnemen om een consult te regelen.

  • Scheidingsadvocaat
  • Voogdij
  • Kinderbijslag
  • Hoge activa scheiding
  • Wettelijke scheiding
  • Echtalsteun
  • Eigendomsafdeling
  • Appellate Procedure
  New York Legal Separation Lawyer | How To Get Legal Separation In NYS (1)

  Advocaat Yoni Levoritz

  New York Legal Separation Lawyer | How To Get Legal Separation In NYS (2)

  Attrek Karolina Krasnyanskaya

  New York Legal Separation Lawyer | How To Get Legal Separation In NYS (3)

  Paralegal Tiffany Perez

  New York Legal Separation Lawyer | How To Get Legal Separation In NYS (4)

  Paralegal Shorena Wolter

  New York Legal Separation Lawyer | How To Get Legal Separation In NYS (5)

  …………… ..

  140 Broadway, 46e verdieping
  New York, NY 10005
  (718) 942-4004

  OVER ONS

  Krijg vandaag hulp van een juridische scheidingsadvocaat in New York

  Klantgerichte diensten.Gerespecteerde weergave.

  MEDELIJDEND

  Als advocaten hebben we uitgebreide juridische ervaring om mensen te helpen die huwelijksproblemen ondergaan.Als medelevende individuen begrijpen we de emotionele gevolgen van het beëindigen van een huwelijk.We zullen altijd uw gevoelens overwegen wanneer u ons de gevoelige en privédetails van uw leven toevertrouwt om uw juridische kwestie op te lossen.U zult nooit worden gesproken, en we zullen u altijd op de hoogte houden van wat u daarna kunt verwachten als u juridische scheiding nastreeft.

  ERVAREN

  Sinds 2005 heeft het advocatenkantoor van Levoritz in Manhattan bepleit voor cliënten in de volledige reeks familierechten.Als een juridische praktijk die zich uitsluitend concentreert in het familierecht, worden we niet afgeleid door andere soorten zaken en kunnen we op de hoogte blijven van ontwikkelingen in de wet, ongeacht de familie- of huwelijksprobleem.Wanneer u ons advocatenkantoor inhuurt om te onderhandelen over en uw wettelijke scheidingsovereenkomst op te stellen, kunt u rekenen op onze deskundige advocaten om elke relevante kwestie aan te pakken, zodat uw rechten en de rechten en belangen van uw kinderen correct worden beschermd.

  Effectief

  Of u nu een overeenkomst nodig hebt of een bestaande overeenkomst die wordt gehandhaafd omdat uw echtgenoot voorwaarden heeft geschonden, wij zijn er voor u.Voor hulp van een effectieve juridische scheidingsadvocaat die attent en responsief is, neemt u vandaag naar ons advocatenkantoor.Je weet misschien niet zeker wat de toekomst in petto is als het gaat om je huwelijk, maar als je sterke juridische voorstanders aan je zijde hebt, kun je er zeker van zijn dat je rechten in de toekomst zullen worden beschermd.

  Kies een ervaren en effectieve New York Family Law Attorney om te onderhandelen over uw wettelijke scheidingsovereenkomst.Neem vandaag nog contact met ons op (718) 942-4004.

  New York Legal Separation Lawyer |Hoe u wettelijke scheiding kunt krijgen in NYS (2024)
  Top Articles
  Latest Posts
  Article information

  Author: Lilliana Bartoletti

  Last Updated:

  Views: 5636

  Rating: 4.2 / 5 (53 voted)

  Reviews: 84% of readers found this page helpful

  Author information

  Name: Lilliana Bartoletti

  Birthday: 1999-11-18

  Address: 58866 Tricia Spurs, North Melvinberg, HI 91346-3774

  Phone: +50616620367928

  Job: Real-Estate Liaison

  Hobby: Graffiti, Astronomy, Handball, Magic, Origami, Fashion, Foreign language learning

  Introduction: My name is Lilliana Bartoletti, I am a adventurous, pleasant, shiny, beautiful, handsome, zealous, tasty person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.